. Patch z 31.5.2016 » Český web o Team Fortress 2

Patch z 31.5.2016

Funkce pro automatické nahrávání zápasů (asi další díl skládačky kompetitivních zápasů) a dnes už klasické opravy a úpravy čepiček.

 

 

- Byla přidána nová funkce automatického nahrávání dem zápasů (lze nastavit z pokročilých možností) = automaticky nahrává Vaše zápasy do .dem souborů a ukládá je do určené složky
- Byla opravenca chyba související s Heavyho rukavicemi a blokováním payload vozíku
- Byly opraveny Grordbort zbraně, které se nepřebíjely příkazem cl_autoreload
- Bylo opraveno několik klobouků, které si Sniper nesundal při tauntování
- Kosmetický předmět Federal Casemaker nyní skrývá Scoutova sluchátka
- Byly přidány medaile pro turnaje: UGC Highlander – 17. a 18. sezóna, UGC 6v6 – 19. a 20. sezóna a UGC 4v4 – 6. a 7. sezóna
- Byly upraveny následující kosmetické předměty: Dead Head, Scoped Spartan (více zabahněný), Patriot’s Pouches, Sub Zero Suit, Fear Monger (nový styl s výchozí plynovou maskou), Co-Pilot (nyní pro všechny třídy), Tough Stuff Muffs (styly – bez klapek, s kostičkovaným vzorem), Toowoomba Tunic (nyní i pro Demomana a s novým stylem), Weight Room Warmer (nyní i pro Scouta a Demomana), Bootie Time (nový styl) a Big Elfin Deal (nový styl)

Tough_Stuff_Muffs_new Bootie_Time_new

 • Komentářů: 4
 1. mam dotaz po tomhle updatu nemůžu hrát. Když kliknu na „Find a Game“ tak slyším jak to kliklo (ne na myši ve hře) ale nic se neděje. Pomozte prosím.

 2. SammySuicide SammySuicide

  Když hrajete matchmaking zápasy, tak nahoře je tabulka se statistikami. Z nějakého důvodu ta moje ukazuje jen počet smrtí. Počet zápasů, zabití, healování atd to vůbec neregistruje, má někdo podobný problém, nevíte co s tím?

 3. To jakože no more p-rec?

  wow

 4. martinch007

  :pyro: :engineer: :spy: :demoman: :sniper: <3

Diskuze je uzavřena
/js/flakes.js">?>